Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Šimtadienis

Print
PDF

tortasPraėjusį penktadienį mokykloje nušurmuliavo jaunatviškiausia, linksmiausia, išradingiausia šventė – šimtadienis. Dešimtokams – tai stotelė, informuojanti, kad šioje mokykloje liko mokytis TIK (NET) 100 dienų, devintokams – galimybė realizuoti save ir kuo šmaikščiau surengti dešimtokams šventę.

Šių metų šventės tema buvo „Teismas“. Spaudžiant šaltukui, į senosios mokyklos salę rinkosi dešimtokai, devintokai, mokytojai, svečiai. Čia visų laukė prokurorai (Vygantas ir Simona), griežti teisėjai: Liūtaširdis Geraširdis (Gintautas), Ledi Griežtuma (Justina), Amerikos teisėjas Gangster Reperis 23 centai (Gabrielius), nuotaiką praskaidrino Goda, kuri grojo gitara bei aštuntokės merginos šokėjos. Apsaugininkas Jonas rūpinosi tvarka salėje. Teisėjai bandė nuteisti dešimtokus už tai, kad jie nuniokojo pradinių klasių korpusą, antrame aukšte išniekino biologijos ir rusų kalbos kabinetus bei baigia suniokoti visą mokyklą.

Tačiau globėjiški ir geranoriškai nusiteikę liudytojai: direktoriaus pavaduotoja Edita, pirmoji mokytoja Romalda, buvusios auklėtojos Staselė ir Nijolė, dabartinė auklėtoja Birutė išteisino visus kaltinamuosius, ir šie, įveikę visas teisėjų užduotis, pagaliau gavo pirmąjį savo dokumentą- „Puspažymėjimą“ ir iškilmingai pasižadėjo likusį šimtą dienų mokykloje nesimušti, nesispjaudyti, visada duoti nusirašyti draugui bei....ištikimai tarnauti mokyklos mokytojams.