Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Meninio skaitymo konkursas

Print
PDF
sk1SVEIKINAME MENINIO SKAITYMO KONKURSO NUGALĖTOJUS!!!
Sausio 26 d. mokykloje vyko tradicinis mokyklinis meninio skaitymo konkursas „Mūzų paunksnėje“, skirtas sausio 13-osios dvidešimtmečiui, kuriame šįmet dalyvavo net 35 skaitovai. Kiekvienoje amžiaus grupėje išrinkti geriausieji!
„Manote, kad nemokėtumėte parašyti laiško popieriaus lape? O jūs pabandykite! Juk kūrybinės kančios ne tik malonios, bet ir daro stebuklus – jas būtinai įvertins tas, kas savo pašto dėžutėje, tarp margų reklamų ir „sausų“ sąskaitų aptiks neįprastą voką, skirtą tik jam...“ - šiais žodžiais prasidėjo šventė. Į sceną pakilo aštuntokės merginos, jos skaitė laiškus: senus, apdulkėjusius, ranka rašytus, o Goda grojo gitara ir dainavo apie meilę...ir kvietė, grįžus namo, parašyti laišką: gal mamai, gal pirmajai mokytojai, gal seseriai, gal seneliui, o gal svajonei.... (joms pasiruošti padėjo mokytoja Edita, papuošimu pasirūpino Godos mama Inga, o scenos dekoracijomis - mokytojos Astutė ir Danguolė). Konkursą vedė devintokai Vygantas ir Gabrielius.
I-IV kl. mokinių amžiaus grupėje geriausiais skaitovais pripažinti: pirmokas Gabrielius Timukas (mokytoja Danguolė Šteinbergienė), antrokai Rokas Pilkauskas ir Skaistė Gužaitė (mokytoja Romalda Banienė).sk2
V-VIII klasių mokinių amžiaus grupėje - aštuntokai Vladas Valiulis ir Goda Kutraitė (mokytoja Vaida Vaitaitytė) ir Ingrida Davidonytė (mokytoja Jolanta Matusevičienė).
IX-X klasių mokinių amžiaus grupėje - devintokai Gabrielius Grecijonas ir Vygantas Bėliakas bei dešimtokai Sandra Lukinska ir Evaldas Timukas (mokytoja Edita Timukienė).
Dėkojame VISIEMS, dalyvavusiems konkurse, sveikiname nugalėtojus!
2011 m. vasario 10 d. G. Timukas, V. Valiulis, G. Grecijonas ir S. Lukinska atstovaus mūsų mokyklai rajoniniame meninio skaitymo konkurse Biržuose.