Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Vaikų inscenizuota pasaka „Žiogas ir žiema“

Print
PDF

kd1Gruodžio 22 d. popietę į Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio skyriaus (darželio) salę rinkosi vaikų tėveliai, seneliai, broliukai, sesutės, kur visų laukė stebuklas – vaikų inscenizuota pasaka „Žiogas ir žiema“ bei Kalėdų senelis.

Nykštukai (Alantas, Dalia ir Dominykas) kvietė į svečius Kalėdų senelį, o vienišas žiogas (Tomas) vis grojo smuikeliu, linksminosi pievoje, kol kiti vabaliukai (Salvijus, Rojus, Džiugas, Kamilė, Gabrielius, Gildas, Gita) ir darbštuolė skruzdėlytė (Agnė) ruošė atsargas žiemai ir statėsi namus.

Netrukus pradėjo pūsti šiaurys (Orestas), nukrito medžių lapai, ėmėm kristi pirmosios snaigės (Rugilė, Urtė, Rolanda, Deimantė) ir atkeliavo žiema (Žemyna), sušalo, sužvarbo vargšelis žiogelis ir nubėgo pas skruzdėlytę prašyti pagalbos, kad priimtų į savo namelius peržiemoti. Pagailo mažajai skruzdėlytei žiogo – priėmėm jį į savo namelius, sušildė, arbata pavaišino, apie Kalėdas papasakojo.

Tuo tarpu naminiai gyvūnėliai (Karolina, Dominyka, Vika) priminė, kad artėja Kalėdos – Jėzaus kūdikėlio gimimo diena.

Auklėtojos Dalia, Danutė, Lina, Vita linkėjo salėje sėdintiems surasti viltį, tikėjimą, santarvę, gerumą, sveikatą, o pavaduotoja ugdymui Edita kvietė pasidalyti Kalėdų šviesa, šiluma, jaukumu su tais, kuriems jos stokoja.

kd2kd3kd4