Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Kalėdinis karnavalas „Stebuklų pasaulyje“

Print
PDF

kv7Paskutinę dieną, prieš pat atostogas, mokykloje nušurmuliavo kalėdinis karnavalas V-X klasių mokiniams „Stebuklų pasaulyje“, kurį vedė aštuntokai. Į šį stebuklų pasaulį, ieškodami draugų ir uogienės bei įvairių pasakų herojų, keliavo Karlsonas (Miglė) ir Mažylis (Goda).

Pirmieji į stebuklų pasaulį bandė pakliūti Batuotas katinas (šeštokai), tačiau jiems sutrukdė Mikė Pūkuotukas ir Knysliukas, sumanę patikrinti Karlsono geografijos ir anglų kalbos žinias, tačiau nuo pamokų juos išgelbėjo Genys, kuris eglę kirto (septintokai).

Karlsono poetinius deklamavimus nutraukė Šarikas ir Matrosovas iš Rūgpienių kaimo (devintokai). Po to Mažylis nusprendė pasportuoti (nors mokykloje kūno kultūros nemėgo), jo treneriu tapo gražuolė Pepė Ilgakojinė (Vladas), tačiau ir čia nieko nepavyko...tada Karlsonas sumanė susirasti panelę. Kaip miražas pro šalį praplaukė dieviškai graži Alisa (Ernestas), bet ši gražuolė netikėtai dingo....Nors prarado Alisą, ilgai neliūdėjo, nes scenoje Karlsonas išvydo dar vieną gražuolę – Raudonkepuraitę (penktokus).

Vis liūdnas, vis kažko nepatenkintas, Karslonas ieško draugų ir paguodos. Pasirodo Simpsonų šeimyna: tėvas Simpsonas, (Donata) mama Mardžė (Justas), sesuo Liza (Irena) ir sūnus Bartas (Vaida), visi pasisotina ir nutaria pasilinksminti dar labiau - pasišokti, nors silpnų nervų žiūrovus Mažylis ragina išeiti iš salės, nes Zuikių mokykloje tikras šėlsmas - diskoteka (dešimtokai).

Šokio įkarštį nutraukia į diskoteką įsiveržusi mama (mokytoja Vaida), kuri visus išbara, kad bešokdami ir Naujus metus pražiopsos bei Kalėdų senelio nesulauks.

Ir, pagaliau, pasirodo žavinga Snieguolė ir Kalėdų Senelis (ačiū, buvusiems mokiniams Ričardukui ir Gedui) , kurie kartu su pavaduotoja ugdymui Edita Timukiene apdovanoja visus pasirodžiusius.

Pavaduotoja džiaugėsi, kad visos klasės puikiai atliko namų darbus: labai šauniai ir išradingai inscenizavo pasakas, kiekvienas mokinys atliko nors ir menkiausią rolę, ir linkėjo, kad visada šypsotųsi mokiniai, kad ateinantys metai būtų kupini prasmingų darbų ir laimėjimų bei malonių stebuklų, kurių tikrai netrūko ne tik šiandien, bet ir šiais metais.

kv6kv5kv4kv3kv1kv2