Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Mes - jaunieji muziejininkai

Print
PDF

Pažinkime savo gimtinę

Nuo 2016 m. Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje pradėjo veikti ir 2017/2018 m. m. tęsia veiklą „Jaunųjų muziejininkų" programa, kuri  peraugo į kitą etapą ir vadinasi "Pažinkime savo gimtinę".

Programa skirta mokiniams, besidomintiems savo gimto krašto istorija, norintiems pažinti ne tik svečias šalis, į kurias išvyksta daug Lietuvos piliečių, bet ir žinoti, koks gražus ir kuo garsus gimtasis kraštas, kuo mes galime didžiuotis.

Pirmaisiais metais mokiniai daugiau dėmesio skyrė pažinčiai su muziejuje esančiais eksponatais, šiais mokslo metais jie renka prisiminimus apie kaimų pavadinimus, įvairias šio krašto legendas, atsiminimus ar rašytas istorijas apie dvarus, žymius žmones ar gamtos paminklus.

nvsmuziejsam_1333

Šiais mokslo metais Lietuva minės valstybės 100-metį, o iš Nemunėlio Radviliškio apylinkių kilęs vienas iš Nepriklausomybės akto signatarų - Jokūbas Šernas. Programos dalyviai jau yra susipažinę su muziejuje esančia ekspozicija apie jo gyvenimą, aplankę jo kapavietę.

Mokiniai kviečia visus, kurie domisi gimtinės istorija ateiti į užsiėmimus, kurie vyksta:
Antradieniai nuo 14.10 val. iki 15.30 val.
Ketvirtadieniais nuo 13.00 val. Iki 15.00 val.

NVŠ programos vadovė Monika Džėjytė-Storberg