Aplink mokyklą...

Respublikinės pradinukų sporto varžybos

Print
PDF

track-runners-hiGegužės 20 dieną mokyklos pradinukų komanda, kurią sudarė Vytautė Gasiūnaitė, Eleni Aimilia Kotsolakou, Agnė Miežiūnaitė, Gvidas Gasiūnas, Skirmantas Karosas, Eligijus Pilkauskas, Kastytis Zvilna, Salvijus Kirkliauskas, Tomas Velička, dalyvavo respublikinėse pradinių klasių lengvosios atletikos varžybose Pačeriaukštėje.

varzybos2la

Mokiniai rungėsi kamuoliuko metimo, šuolio į tolį, ilgo ir trumpo nuotolio bėgimo rungtyse. Sėkmė lydėjo antros klasės mokinę Vytautę Gasiūnaitę, kuri pasipuošė dviem medaliais. Mergaitė iškovojo pirmą vietą 300 metrų nuotolio bėgimo rungtyje, antrą vietą – 30 metrų nuotolio bėgimo rungtyje. Antrokas Eligijus Pilkauskas buvo nepralenkiamas kamuoliuko metimo į tolį rungtyje. Mokinys laimėjo pirmą vietą. Antros klasės mokinys Skirmantas Karosas buvo antras šuolio į tolį rungtyje. Ši rungtis buvo sėkminga ir ketvirtokei Eleni Aimiliai Kotsolakou. Mergaitė pelnė trečią vietą. Sveikiname nugalėtojus!