„Tau žydi pavasariai, MAMA!“
Emilija Barauskaitė ir Rebeka Urbonaitė dalyvavo Biržų kultūros centre vykusiame koncerte, skirtame Motinos dienai „Tau žydi pavasariai, MAMA!". Pačios gražiausios dainos buvo skirtos mamoms ir močiutėms. Mergaites ruošė mokytoja V. Macienė.



