Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Konkursas „Deklamuoju Lietuvai“

Print
PDF

poetMišrios ugdymo grupės mergaitės ELIJA, URTĖ ir VILTĖ dalyvavo rajoniniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų raiškiojo skaitymo konkurse „Deklamuoju Lietuvai", vykusiame Biržų lopšelio-darželyje „Genys". Urtė buvo apdovanota diplomu už nuoširdžiausiai padeklamuotą eilėraštį (nominacija „Nuoširdžiausiai padeklamuotas eilėraštis"). Elija ir Viltė buvo apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Sveikiname visas dalyves, kurias konkursui paruošė mokytoja D. Karosienė.

 1d

2d

3d

4d