Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Meninio skaitymo konkursas

Print
PDF

poetMeninio skaitymo konkurse, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, geriausiai pasirodė I klasės mokiniai Gabriela Juodokaitė ir Šarūnas Hanevičius, II klasės mokinės Rebeka Urbonaitė ir Emilija Barauskaitė, III klasės mokinė Gerda Kišūnaitė ir IV klasės mokinys Danielius Mikalajūnas. Komisijos ir mokytojų simpatijų prizus pelnė Gerda Kišūnaitė ir Austėja Gučaitė. Visi nugalėtojai apdovanoti padėkos raštais ir tautinėmis apyrankėmis.

4sk1

4sk2

4sk3