Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

Print
PDF
imagesAtėjus metui atsisveikinti su žiema skamba „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!", deginama Morė, vyksta Kanapinio ir Lašininio kova, valgomi blynai ir laimi Pavasaris. O dar po kiemus vaikšto persirengėliai ir visiškai nesvarbu jų amžius ar ūgis, jie tik nori blynų ir kavos. Užgavėnes su visomis jų tradicijomis šventė darželinukai.
O pradinukai nusprendė, kad Užgavėnes reikia švęsti linksmai, triukšmingai, o svarbiausia su blynais, nes tikima, kad tie, kurie per Užgavėnes prisivalgo daug blynų, visus metus bus laimingi. Ypač blynų, primenančių saulę.
Saulė rieda dangumi,
Blynus tepa medumi.

uu1

uu2

uu3

uu4

uu7

uu5

uu6

u1s

u2s

u3s

u4s

u5s

u6s

Puiki šventė ir praeina sočiai ir puikiai.