Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„STEAM tyrinėjimai, eksperimentai, bandymai"

Print
PDF

steam_logotipasMišrios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai prisijungė prie respublikinio projekto „STEAMS tyrinėjimai, eksperimentai, bandymai", kurį organizuoja Jurbarko švietimo centras kartu su Smalininkų pagrindine mokykla. Projekto tikslas – skatinti tyrinėti, atrasti bei kūrybiškai panaudoti turimus resursus, o taip pat bendradarbiavimas su kitomis įstaigomis. Projekto trukmė – nuo sausio iki gegužės mėnesio.

Sausio mėnesį vaikai tyrinėjo sniegą ir žiemišką aplinką. Vasario mėnesio tema – skaičiai, raidės, geometrinės figūros.

s41

s42

s43

Projekto veiklas vykdo mokytoja L. Kučinskaitė.