Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Gamtos tyrinėtojai. Gamtos mokyklos"

Print
PDF

etwinningNuo 2024 m. sausio mėnesio mišri ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė kartu su Turkijos, Graikijos, Bulgarijos, Rumunijos ikimokyklinio ugdymo vaikais pradeda tarptautinio eTwinning projekto „Gamtos tyrinėtojai. Gamtos mokyklos" veiklas. Projekto tikslas – ekologinio ugdymo skatinimas, kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas, IKT integravimas į projekto veiklas, bendravimo ir komandinio darbo įgūdžių gerinimas.

ne