Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Akcija „Pergalės šviesa“

Print
PDF

sausio13Dalyvaudami akcijoje „Pergalės šviesa", mišrios ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai žvakučių šviesoje prie Lietuvos žemėlapio prisiminė šalis – Lietuvos kaimynes ir metą, kai daugiau nei prieš 30 metų žmonės rinkosi prie TV bokšto ir jį gynė. Kad geriau įsivaizduotų to meto įvykius, žiūrėjo filmuką „Aš prisimenu, kodėl esame laisvi", grupėje sudėtus sukurtus Lietuvos kontūrus papuošė neužmirštuolėmis. Atsirado ir televizijos bokštas, vaikai „uždegė" ir laužus...

Lopšelio grupės vaikučiai paminėjo Laisvės gynėjų dieną taip pat uždegdami atminimo ir pergalės žvakutes.

saaa1

saaa2

saaa3

saaa4

saaa5

saaa6

saaa7

saaa8