Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Meškis ir žąselė“

Print
PDF

birzubielinioBiržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos darbuotojos svečiavosi darželyje. Jos vaikučiams atvežė dovanų pasaką „Meškis ir žąselė". Vaikai labai įdomiai ir prasmingai praleido laiką. Kartu su viešniomis dalyvavo pasakoje: lipdė besmegenius, grojo, puošė kalėdinį žaisliuką eglutei ir padėjo susikrauti lagaminą žąselei. Visos susitikimo metu organizuotos veiklos buvo įtraukios ir linksmos vaikams.

bg1

bg2

bg3

bg4

bg5

bg6