Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Papuoškim Kalėdų eglutę"

Print
PDF
pkkMišri ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė su mokytoja Dalia Karosienė dalyvauja projekte „Papuoškim Kalėdų eglutę", kurio tikslas vaikų meninės kompetencijos ir aplinkosauginės kultūros bei atsakomybės gamtai ugdymas. Į projektą integruota STEAM veikla – žaisliukų gamyba iš sūrios tešlos.
Artėjant gražiausiai metų šventei, kuri ypač svarbi vaikams, jie ir nusprendė pagrindinį šventės akcentą, eglutę, papuošti savo pagamintais žaisliukais. Grupė „virto" kiek neįprasta virtuve, kadangi žaisliukams pagaminti reikėjo tešlos. Vaikai patys matavo produktus tešlai, minkė ir kočiojo ją, darė įvairių formų žaisliukus ir kantriai laukė kada išdžiūvusiais žaisliukais papuoš eglutę.
Pagaliau, paskutinis proceso akcentas – draugiška nuotrauka prie eglutės, papuoštos pačių rankomis pagamintais žaisliukais.

pk1

pk2

pk3

pk4

pk5

pk6

pk7