Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Kalėdos šiaureje"

Print
PDF

siauLopšelio grupės vaikai su mokytoja L. Kučinskaite šią savaite vykdė integruotą projektą „Kalėdos šiaureje" (tai šių metų Šiaurės šalių literatūros savaitės tema). Pirmą dieną bibliotekininkė Jolanta pakvietė abiejų grupių vaikus klausytis ištraukos iš Astridos Lindgrend knygos „Emilis iš Lionebergos". Mišrios grupės vaikai papasakojo, kokių šalių vėliavėles pasigamino. Kartu su muzikos mokytoja Vigilija dainavo apie žiemą. Prie uždegtų žvakelių aptarė, kokios yra gyvenimo sąlygos Šiaurėje, ką veikia vaikai tamsiais, šaltais vakarais, kaip ruošiasi Kalėdoms, gaublyje ieškojo šiaurinių šalių. Lopšelio vaikai apsilankė bibliotekoje, kurioje apžiūrėjo knygų parodėlę, klausėsi pasakų, parašė kalėdinį linkėjimą ir net parsinešė dovanų. Projekto metu vaikai spalvino trolius, kalėdinius žibintus, piešė baltąjį lokį .

Penktadieni kartu su mišrios grupės vaikais valgė jau tradicija tapusia draugystės košę. Košė buvo labai gardi, nes ją virė svečias iš šiaurės, o jam talkino tigriukas. Po smagių žaidimų vaikučiai užpūtė simbolinę žvakelę, tikėdamiesi šiaurės šalių knygos šventėje vėl susitikti kitais metais.

ks1

ks2

ks3

ks4

ks5

ks6

ks7