Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Kava kvepiantis atvirukas"

Print
PDF
kavaEdukaciniame - terapiniame užsiėmime „Kava kvepiantis atvirukas" dalyvavo visi norintys susipažinti ir išmokti piešimo kava technikos. Edukacijos metu dalyvės pasigamino net po kelis išskirtinius, unikalius ir aromatingus atvirukus. Po užsiėmimo visos vaišinosi kava ir arbata. Kava kvepiančią edukaciją dovanojo Odeta Juodokienė, kuri asmeniškai dėkoja visoms dalyvėms, primindama, kad kartu gerai praleistas laikas ir smagus bendradarbiavimas yra visų edukacijos dalyvių nuopelnas. Tad „nesvarbu, kiek jums metų: jei vis dar trokštate būti kūrybingas, jumyse dar gyvena vaikas" ( Johnas Cassavetes). Todėl edukacijos autorė sako – iki naujų susitikimų!
k1
k2
k3
k4