Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Pyragų diena"

Print
PDF

pyragasPasidalinkime gabalėliu „saldaus gerumo" - su tokiu kilniu tikslu šiandien buvo organizuota tradicine jau Lietuvoje tapusi „Pyragų diena". Visus daugiafunkcio centro bendruomenės narius ir miestelio gyventojus pakvietėme kepti pyragus ir kartu jais vaišintis prie bendro stalo. Labai džiugu, kad stalas buvo nuklotas kuo įvairiausiais naminiais pyragais, o mokinukai savo pyrago gabalėlį už sutartą kainą bandė parduoti mokytojams ar savo bičiuliams. „Pyragų dienoje" organizuotos labdaros surinktos lėšos bus paaukotos gražiam ir prasmingam tikslui - padėti silpniems. Mūsų saldžios dienos surinktos lėšos bus perduotos Onos Milienės senelių globos namams.

 p1

p2

p3

p4

p5

p6

p8

p9