Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

,Baubukų linksmadienis

Print
PDF

baubukŠiandien mišrioje grupėje vaikučiai džiaugėsi pramoga „Baubukų linksmadienis". Pagrindinis visų užduočių ir žaidimų personažas buvo MOLIŪGAS. Vaikams reikėjo jungti taškelius ir sužinoti, koks Šiurpnakčio personažas ar atributas slėpėsi po taškeliais (moliūgas, šikšnosparnis). Vėliau visų džiaugsmui vyko smagūs žaidimai „Karštas moliūgas", „Numušk moliūgą", „Ridenk taikliai". Linksmas veiklas organizavo mokytoja D. Karosienė.

 dh1

dh2

dh3

dh4