Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Tamsių rudens vakarų" viktorina

Print
PDF

hepumpkinŠiandien pradinukai dalyvavo „Tamsių rudens vakarų" viktorinoje, kurioje pasidalinę į dvi komandas bandė rasti atsakymus į klausimus: kodėl Helovinui skobiamas moliūgas, moliūgas vaisius ar daržovė, kaip Lietuvoje vadinamas Helovinas, kokios pagrindinės Helovino spalvos ir kt. Ir „Vaiduokliukų" ir „Moliūgėlių" komandos pasirodė puikiai. Kiekvienas abiejų komandų narys pristatė savo Helovino kaukę bei praėjo Helovino labirintą. Judriose Helovino rungtyse į pagalbą atėjo Helovino atributai – moliūgai ir šluotos. Raitam prajoti ant šluotos kaip ir šluota ridenti kamuoliuką apie moliūgą, pavyko puikiai.

h1

h2

h3

h4

h5

h6

h7

Saldainiais visus vaišino trumpam atskridusi ant šluotos raganos, kuri „prilipo" prie medžio šalia mokyklos, giminaitė.

h8