Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

STEAM

Print
PDF

steam_logotipasŠiandien lopšelio grupės vaikai kartu su mokytoja Lina Kučinskaite STEAM mokymą (gamtamokslis+dailė) taikė ugdymo temoje „Laukiam vasaros". Vaikai aptarė, kokie gamtos požymiai rodo, kad jau artėja vasara, kaip nuo oro priklauso apranga, stebėjo gamtos reiškinius, tyrinėjo pievos gyventojus. Nesuradę pievoje drugelių, vaikai juos gamino patys. Dėliojo drugelius iš spalvotų delniukų, aplikavo. Keturmečiai pasigamino erdvinius drugelius. Lietingas oras leido aptarti ir priežastis, dėl kurių atsiranda vaivorykštė, bei suskaičiuoti, kiek ir kokių spalvų ji turi. Apniukusią dieną nuspalvinti padėjo pačių rankomis pagamintos vaivorykštės. Darbeliams vaikai naudojo netradicines priemones: ritinėlius, vatą, pinigus, sagas, akytes. Darbeliai „Drugelis", „Vaivorykštė" labai papuošė grupę.

lv1

lv2

lv3

lv4