Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

"Deklamuoju Lietuvai'

Print
PDF

poetRajoniniame skaitovų konkurse "Deklamuoju Lietuvai'', kurį organizavo Biržų m. vaikų darželis "Genys'', dalyvavo net keturi mūsų jaunieji skaitovai. Vaikai turėjo puikią galimybę ne tik išgirsti savo vienmečių deklamuojamus eilėraščius, tačiau ir patys pasirodyti didesnei auditorijai. Daug pagiriamų ir padrąsinančių žodžių buvo pasakyta visiems, o taip pat palinkėjimų sėkmės ateinančių metų skaitovų konkurse. Už gražius pasirodymus konkurse visi buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis

 dl

dl1