Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Akcija, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai

Print
PDF

kovo_11Visa mokyklos bendruomenė dalyvavo akcijoje, skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai „Plauk, plauk, laiveli". Visi, nuo mažiausio iki vyriausio, buvo pasiruošę plukdyti savo laivelį už Lietuvą. Kiekvienas savo rankomis pagamino laiveliui burę ir ant jos užrašė linkėjimą Lietuvai. Įvairiaspalvės burės pasipuošė palinkėjimais Lietuvai stiprybės, gerovės, laisvės, laimės ir gerumo. Nepagailėta ir glėbys meilės savo šaliai, kaip pačiai geriausiai, gražiausiai ir dosniausiai iš visų, netrūko ir linkėjimų prezidentui. Vėliavos stiebo viršūnę visi papuošė Lietuvos trispalve. Kiekvienas „laivelio savininkas" nenorėjo paleisti jo be pavadinimo, todėl ant borto atsirado ir įvairiausių pavadinimų: „Nemunėlio laimės laivelis", „Lietuva", „Nemunas" ir kt. Po paruošiamųjų darbų atėjo laikas „nuleisti" laivelius į vandenį. Apaščios upe laiveliai drąsiai pasileido plaukti tolyn, lydimi krykštaujančių vaikų.

Tegul pildosi visi linkėjimai Lietuvai Kovo 11-osios proga.

Dėl viso pikto, kai kuriuos laivelius vaikai papuošė ir Latvijos bei Estijos vėliavomis. O kas jeigu jie nuplauks ten?

kk1

kk2

kk3

kk4

kk5

kk6

kk7

kk8

P2250432

P2250436

P2250437

P2250439

P2250440