Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

MOKONOMIKA

Print
PDF

mokonomikaKovo 9 dieną visi pradinių klasių mokiniai dalyvavo didžiausioje Swedbank organizuotoje nuotolinėje MOKONOMIKOS pamokoje. Vienas iš renginio vedėjų - avataras, įkūnijantys ateities superherojų, Mokonomikos pamoką apibūdino kaip pamoką, kurioje lavinamas intelektas. Su mokiniais virtualioje pamokoje susitiko vienas populiariausių vaikų rašytojų T. Dirgėla, kurio diskusijos tema „Skaitymas kenkia medžiams - gal metas baigti?". Pirmosios vaikų emocinio intelekto lavinimo studijos Lietuvoje įkūrėjos M. Tilindžiūtės pamokėlės tema - „Emocinis intelektas. Sąmonė ar nesąmonė".

Judriausia pamokėlė - „Nuo ko prasideda puikus plaukimas? Visi atsakymai slypi gamtoje" pakvietė į mankštą prieš plaukimą, kurioje visi pratimai priminė gamtoje gyvenančių gyvūnų judesius. „Kaip mano norėjimas gali pakeisti pasaulį" mokė riboti savo norus, kad ateityje gyventume švariau ir tvariau, o K. Vasilausko pamokėlė kalbėjo apie ypač aktualius dalykus - „Kaip tapti PRO? Robotika - ateities PROfesija?". Renginio sumanytojai sako, kad jiems svarbu „paskatinti vaikus įsitraukti į ateitį ir pabandyti suprasti, koks pasaulis laukia po 10, 20 ir daugiau metų. Juk būtent šį pasaulį ir kurs dabartiniai moksleiviai".

mk1

mk2

mk3

mk4

mk5

mk6