Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Darbštusis ūkis"

Print
PDF

ferm1Dvi savaites lopšelio grupėje vyko projektas „Darbštusis ūkis". Kartu su mokytoja L. Kučinskaite vaikai aiškinosi, kokie gyvūnai vadinami naminiais, kokią nauda jie duoda žmonėms, kaip vadinami jaunikliai. Klausėsi gyvūnų balsų, bandė juos atkartoti. Iš įvairių medžiagų konstravo aptvarėlius, namelius gyvūnams. STEAM veikla (dailė ir matematika) - panaudojant įvairias netradicines priemones: vatą, plunksnas, akytes ir kt., sukurti darbeliai „Avytė" ir „Gaidelis". Vaikai skaičiavo ir lygino, ko daugiau avyčių ar gaidelių, kiek spalvų turi darbeliai. Didžiausias ateities džiaugsmas – „kai užaugsiu, būsiu ūkininkas".

 du

du1

du2

du3

du4

du5