Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Apsilankė Kalėdų senelis

Print
PDF

christ2019Lopšelio grupėje apsilankė Kalėdų senelis. Prieš atrišant didelį dovanų maišą, senelis paprašė vaikučių parodyti, kaip jie gyvena, padainuoti, pašokti ir bendrai su Kalėdų Seneliu pasilinksminti. Vaikų džiaugsmui, Kalėdų Senelis nebuvo labai pavargęs ir mielai žaidė su vaikais. Visi vaikučiai sulaukė dovanėlių. Po eglute vaikučiai rado dovanėlę, skirtą žaisti visiems kartu.

22k2

22k3

Jungtinės grupės vaikučiai kartu su tėveliais susirinkę prie kalėdinės eglutės laukė susitikimo su Kalėdų seneliu. Kad laukimas neprailgtų vaikai dainavo, deklamavo eilėraštukus, šoko. Taip linksmai leidžiant laiką, netikėtai į salę užsuko Elza. Ji pakvietė vaikus kartu keliauti ieškoti Kalėdų senelio. Kelionėje vaikučiai šoko, dainavo su vėju, svaidėsi sniego gniūžtėmis, važiavo traukinuku. Buvo sėkmingai įveikti visi sunkumai, o svarbiausia buvo surasta stebuklinga Kalėdų senelio lazda, nes be jos niekaip negalima atrišti dovanų maišo.

22k1

22k4

Kalėdinis stebuklas įvyko...maišas atrištas.