Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

STEAM

Print
PDF

steam_logotipasIkimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupė dalyvavo respublikiniame projekte „STEAM ═ muzika + matematika + konstravimas" (org. Kauno lopšelis - darželis „Girinukas"). Projekto tikslas- integruoti muzikos, matematikos, gamtos pažinimo, ekologijos ir kitų disciplinų elementus ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų ugdyme. Vaikai susipažino su muzikos ženklais, gamino natas, o paskui naudodami turimas technologijas, gamtos ir antrines žaliavas, žaislus, buities daiktus, kūrė instrumentus, kuriais galėtų muzikuoti. Projektas ugdė vaikų kūrybiškumą, mokė ekologijos (natas vaikai gamino iš panaudotų jogurtų indelių), konstravimo, technologijų integravimo metodo, kuris skatina naudojant aplinkoje esančius daiktus, kūrybiškai mokytis.

Projektą vykdė mokytojos Dalia Karosienė ir Irena Staskonienė.

mm1

mm2

mm3

mm4

mm5