Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Aplankė Amsis

Print
PDF

amsisDarželio vaikučius aplankė policijos pareigūnė ir šuniukas Amsis. Policininkė priminė vaikams apie saugų elgesį kelyje, dovanojo vaikučiams liemenių ir skatino jas dėvėti. Taip pat paaiškino vaikams, kad nereikia pasitikėti svetimais žmonėms, neimti iš jų daiktų, nesėsti į nepažįstamo žmogaus vairuojamą automobilį. Šuniukas Amsis atsakė į vaikų klausimus, smagiai žaidė ir dūko kartu su vaikais, kurie glostė ir džiaugėsi šuniuku bei kvietė atvažiuoti į jų namus.

Ačiū mamytei Odetai J. už vaikučiams suorganizuotą susitikimą su policijos pareigūne ir jos draugu Amsiu.

am1

am2

am3