Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

TAKSE MIKE

Print
PDF

nordVisa savaitė darželio grupėse buvo skirta Šiaurės šalims - Šiaurės šalių literatūros skaitymo savaitei. Mokytojų padedami vaikučiai susipažino su Šiaurės šalimis, gaublyje ieškojo Kalėdų senelio namų, žvakių šviesoje klausėsi pasakų, iš rankų antspaudų „augino" medžius. Pas vaikus atplaukė ruonių šeima, vaikai juos dėliojo nuo mažiausio iki didžiausio. Jungtinės grupės vaikai kartu su mokytoja Dalia Karosiene taip pat visą savaitę domėjosi Šiaurės šalimis: kartu su vaikais darė tų šalių vėliavas, domėjosi šiaurėje gyvenančiais gyvūnais, juos spalvino, atsineštus iš namų baltos spalvos žaisliukus „slėpė sniege".

Salėje visi darželio vaikučiai su žiūrėjo filmukus, šoko smagų pingvinų šokį. Nykštukas iš Skandinavijos atnešė skanios košės su savo užaugintomis uogomis. Visi išmoko padėkoti švediškai - TAKSE MIKE.

si1

si2

si3

si4

si5