Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Tolerancija

Print
PDF

toleranceTolerancijos dieną visi pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojais užsiėmė tolerancijos namo projektavimu ir statyba. Kad namas būtų saugus, patikimas ir tinkamas gyventi visiems, reikėjo nuveikti nemažai darbų. Pirmiausia, reikėjo dar kartą prisiminti, kas gi yra ta tolerancija? kodėl ji būtina kiekvienam būsimo namo gyventojui? Nusprendėme „išsisukti" be rimtose knygose rašomų apibrėžimų, todėl patys bandėme pagalvoti: O kokie gi žodžiai telpa kiekvienoje žodžio „tolerancija" raidėje? Antras etapas- namo projektavimas ir statyba. Čia pagalbos ranką ištiesė mokytojai, nes langų montavimui prireikė aštrių įrankių, kuriuos patikėjome suaugusiems. O tada vidaus apdaila, baldai, vonių įrengimai ir... gyventojų įkėlimas. Atrodo jau viskas, tačiau didelis namas turi turėti taisykles. Todėl kūrėme taisykles, kaip gyvensime kartu. Ir paskutinis akcentas- bendra nuotrauka, nes manome, kad išmokome ne tik statyti namą kartu, tačiau ir padėti draugui bei dirbti kartu nesipykstant.

t1

t2

t3

t4

t5

t6