Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Gamta šiaurėje

Print
PDF
siauressalysLapkričio 14 d. buvo skirta Šiaurės šalių literatūros savaitei paminėti. Šių metų tema – Gamta šiaurėje.
Vaikai prisiminė Šiaurės Europos šalis, susirado jas žemėlapyje. Paskui virtualiai stebėjo ir skaitė knygą „Jei sutiktum lokį", aut. Malin Kivelä, Linda Bondestam, Martin Glaz Serup. Tai paveikslėlių knyga, pilna šilto humoro.
Be lokių miškuose gyvena ir kitų žvėrelių. Tai 3-4 klasių mokiniai internete ieškojo informacijos apie žvėrelius: kaip atrodo, kuo minta, kur gyvena... 1-2 klasių mokiniai žvėrelius nupiešė. Paskui vyko pristatymas, po kurio mokinių darbai buvo pakabinti mokyklos stende.
Dieną užbaigė valandėlė gamtoje. Vaikai valandėlę pradėjo sportiniu žaidimu. Paskui pasiskirstė į grupes, kurios gamtoje turėjo surasti ir užrašyti atitikmenis pagal abėcėlę. Lenktyniavo, kurį grupė per nurodytą laiką suras ir užrašys daugiau gamtos daiktų.
Meilė ir pagarba gamtai yra giliai persismelkusi ir mūsų, ir Šiaurės šalių kultūrose bei pasakojimų tradicijose.

 s1

s2

s3

s4

s5

s6

s7

s8

s9