Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Mažos rankelės daro stebuklus

Print
PDF
girl-raking-leavesAuksaspalvis rudenėlis pakvietė vaikučius paieškoti spalvų gamtoje (spalvų pažinimas). Pažaidę spalvotų lapų lietų, vaikai kibo į darbą. Mažos rankelės ir bendras darbas daro stebuklus. Lapų krūvelės greitai buvo sudėtos į maišus ir visų bendru sprendimų pavirto į didelį kirmėliuką ,,INFONTINO''. Vaikai skaičiavo iš kiek dalių sudarytas kūnas, kiek porų kojų.
Kirmėliukas ,,INFONTINO" nusprendė dar rudenio svečiu darželyje pabūti ilgiau. O kodėl ne? Ruduo dar nesibaigė, o ir skubėti nėra kur. Ačiū mokytojai D. Karosienei ir vaikams už geros rudeninės nuotaikos dozę kiekvienam praeinančiam pro darželį.
r1
r2
r3
r4
r5