Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Edukacinė veikla bibliotekoje

Print
PDF

exlibrisSpalio pradžioje 1-3 klasių mokiniai vyko į Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešąją biblioteką. Ten laukė ne tik knygos, bet ir mielos vaikų skyriaus bibliotekininkės. Jos pasekė lietuvių liaudies pasaką "Jaučio trobelė".

Mokiniai buvo ne tik klausytojai, bet jie aktyviai įsitraukė į veiklas: minkė tešlą ir gamino virtinius. Iš spalvoto popieriaus juostelių "audė" kilimėlį. Susipažino su kalvyste ir dainavo dainelę "Mano tėvelis buvo kalvelis", muzikuodami mediniais plaktukais. Edukacijos pabaigoje mokiniai iš kartoninių detalių padėjo pasakos veikėjui jautukui suręsti trobelę, žaidė lietuvių liaudies žaidimą "Graži mūsų šeimynėlė".

bb1

bb2

bb3