Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

"Rudens spalvos"

Print
PDF
spalvos„Prašau priimt šiai šventei puokštę
Iš menančių pavasarį žiedų, -
Tegu jie laimės šypsniu puošia,
Po jais paslėptą džiaugsmą Jums randu".

Mokytojų dienos proga į mokyklą po vasaros atostogų grįžo projektas „Rudens spalvos". Pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis R. Lapeikiene ir J. Mulokiene „žadino" rudenines gėles ir žalumynus, pasikvietė į pagalbą akvarelę ir didžiausią draugę - fantaziją. Nieko nėra labiau įkvepiančio ir vienijančio nei bendras darbas ir kūryba. Puiki dovana mokytojams.

sp1

sp2

sp3

sp4