Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Tavo - mano pasaulis"

Print
PDF

tmpIkimokyklinukų ir priešmokyklinukų vaikų grupė kartu vyko į Biržų J. Bielinio biblioteką, kurioje jų laukė edukacinė veikla „Tavo - mano pasaulis" sensoriniame kampelyje. Prieš tai bibliotekininkės supažindino su savo darbu, kaip išduodamos ir priimamos knygos, kokios veiklos vyksta bibliotekoje, pasiūlė vaikams pasimatuoti stebuklingą skrybėlę. Vaikai ieškojo paslaptingo gyventojo, kuris slepiasi lentynose, apžiūrėjo tarptautinę vaikų keramikos darbų parodą.

tm1

tm2

tm3

tm4