Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pradinių klasių mokiniams baigėsi mokslo metai.

Print
PDF

bmmUž puikius ugdymosi rezultatus padėkos raštais apdovanotos 1 klasės mokinės Gerda Kišunaitė ir Emilija Valaitytė bei 3 klasės mokinės Elzė Baliūnaitė ir Akvilė Kubiliūtė. Už didžiausią padarytą pažangą apdovanoti 1 klasės mokinės Gerda Kišunaitė ir Emilija Valaitytė, 2 klasės mokiniai Danielius Mikalajūnas, Radvilė Natkaitė, 3 klasės mokinės Elzė Baliūnaitė ir Akvilė Kubiliūtė ir 4 klasės mokinys Erikas Kalinauskas.

 6

8