Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Veiklas suplanavo Anykščiuose

Print
PDF

anyksciaiherbasBirželio pradžia - puikiausias metas pradinukų išvykoms: geras oras, pamokos jau eina į pabaigą, o atostogos ranka pasiekiamos. Todėl pradinių klasių mokiniai su mokytojomis Reginute ir Jolanta edukacines veiklas suplanavo Anykščiuose. Ant Vorutos piliakalnio mediniame apžvalgos bokšte vaikai susipažino su pilies istorija, o viduramžius menančiame kieme išbandė viduramžių kovas ir rankos taiklumą šaudant iš lanko. Arklio muziejaus autentiškoje troboje klausėsi istorijos apie ilgą duonelės kelią, prasidedantį nuo rugio sėklos iki duonos riekelės ant mūsų stalo. Namų gaspadinė leido kiekvienam suformuoti savo duonos kepalėlį. Kol duonelė kepė vaikai turėjo galimybę apžiūrėti ir likusias muziejaus erdves. Išvyka buvo turtinga žiniomis, bendravimu, kiekvienas tikrai atrado kažko nematyto ar negirdėto.

 a1

a2

a3

a4