Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Katalikų Kronikos knygutės pristatymas

Print
PDF

kronika5-8 kl. mokiniai dalyvavo Katalikų Kronikos knygutės vaikams pristatyme. Pas mus svečiavosi knygos teksto autorė Danguolė Gervytė ir fotografas Konstantinas Karašauskas. Mokiniai su Kronika jau buvo susipažinę istorijos pamokose. Mokytojas A. Bagdonavičius supažindino su Kronikos turiniu, kartu su mokiniais išsprendė Kronikoje duotas užduotis-galvosūkius. Gabrielius ir Nojus knygos pristatyme perskaitė Kronikų ištraukas. Knygos autorė pasakojo apie knygos atsiradimo istoriją, žmones, pasirodžiusius knygelėje, ir jos svarbą. Kartu ji kalbėjo ir apie planus parašyti daugiau tokių knygų vaikams.

kr1

kr2