Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

"sėkmės linkėjo būsimiems pirmokams"

Print
PDF

fiestaPaskutinę gegužės dieną darželyje visi linksmai atsisveikino ir sėkmės linkėjo būsimiems pirmokams: Adrijui, Nagliui, Rebekai, Majui, Emilijai ir Austėjai. Puikiai papuoštoje, linksmai spalvingoje salėje aidėjo vaikučių dainos. Priešmokyklinukai savo eiles, šokius ir dainas skyrė dienoms darželyje, tėveliams, mokytojoms ir jų padėjėjoms. Mokytoja Lina pasveikino visus sėkmingai įveikus „Zipio draugų" programos iššūkius. Miestelio bibliotekininkė Livija visiems dovanojo knygutes, o būsima pirma mokytoja linkėjo puikaus laiko kartu „naršant" po žinių šalį. Mokyklos direktorė S. Venckūnienė visiems dovanojo atminimo dovanėles bei įteikė sveikinimo raštus. Tėveliai buvo dėkingi visam darželio kolektyvui. Šventės pabaigoje ilgai lauktas siurprizas - burbulų fiesta.

f1

f2

f3

f4