Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Levandų ūkyje

Print
PDF

levanda2 ir 4 klasių mokiniai kartu su mokytoja R. Lapeikiene lankėsi „Levandų ūkyje", Mockūnų kaime. Mokinius stebino levandų laukai bei rožių sodai. Kol levandos dar nežydi, visi išklausė pasakojimo apie augalus, susipažino su jų kvapu ir išvaizda, sužinojo, kokią naudą jie teikia žmogui. Pasivaišinę levandų arbata, dalyvavo edukacinėse dirbtuvėse – iš džiovintų gėlių gamino puokštę. Levandų kvapas visus atlydėjo iki mokyklos, o paskui parkeliavo ir į vaikų namus. Atsirado noras sugrįžti, kai sužydės levandos. Grįžtant namo mokiniai aplankė rašytojo Balio Sruogos gimtinę Baibokuose.

l1

l2

l3

l4