Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

STEAM

Print
PDF

steam_logotipasSTEAM veikla 1-3 klasėje „Agurkų daigų auginimas" prasidėjo nuo sėklos. Vaikai pasėjo sėklas, stebėjo, kol pasirodys pirmieji daigeliai. Paskui laukė pirmųjų lapelių... Atėjo laikas persodinti daigelius į vazonėlius. Saulutei pašildžius rimčiau, ant kabineto palangės agurkėlias per ankšta. Todėl jie iškeliavo į kiekvieno namelius - baigėsi jų bendra kelionė. Dabar agurkėliai apsigyvens šiltnamyje. Čia jau vaikai savarankiškai rūpinsis kiekvienas savo agurkėliu. Jeigu viskas pavyks puikiai, greitai vaikai pasidalins pirmojo agurkėlio nuotrauka, o gal papasakos, kokio patiekalo ingredientu jis tapo. Puiki agurkėlio kelionė, prasidėjusi nuo sėklos ir dar tebesitęsianti...

Daržininkystės paslaptis su vaikais aiškinosi mokytoja J. Mulokienė.

a1

a2

a3

a4

a5