Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„ES ir Lietuva"

Print
PDF

esltĮ netradicinę istorijos pamoką, protmūšį, skirtą ateinančiai Europos dienai, 5-8 klasės mokinius pakvietė istorijos mokytojas A. Bagdonavičius. Protmūšyje mokiniai, susibūrę į penkias komandas, atsakinėjo į trijų grupių klausimus: TAIP ir NE klausimai, klausimai iš Europos Sąjungos istorijos ir klausimai tema „ES ir Lietuva".

Geriausias žinias parodė 1-oji komanda: Deimantė, Modestas, Daniela, Indrė ir Kamilė.

eu1

eu2

eu3