Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Velykų rytą - margučiai ritas...“

Print
PDF

velykeles2-4 klasių mokiniai kartu su mokytoja R. Lapeikiene prieš Velykas mokiniai įsitraukė į įvairias projekto „Velykų rytą - margučiai ritas..." veiklas. Atvirukų darymas ir Velykinio sveikinimo užrašymas, Velykų papročių aptarimas ir, žinoma, mokymasis visiškai naujo dalyko- kiaušiniavimo oracijos ir kiaušinių marginimo kitaip. Velykas vaikai sutiks stalą papuošę marmuriniais lakuotais Margučiais.

vr1

vr2

vr3