Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Aplankė priešgaisrinės apsaugos tarnybos ugniagesių komandą

Print
PDF

gaisrineJungtinės grupės vaikai kartu su mokytoja L. Kučinskaite ir padėjėja A. Pilkauskiene aplankė Nemunėlio Radviliškio priešgaisrinės apsaugos tarnybos ugniagesių komandą. Ugniagesiai Marius ir Pranas supažindino su šios profesijos ypatumais, aprodė patalpas, įrangą, techniką. Visiems vaikams teko laimė atsisėsti prie gaisrinės vairo. Marius parodė, kaip greitai ugniagesiai turi apsirengti specialią aprangą, papasakojo kuo ji ypatinga. Visiems norintiems ugniagesiai padėjo užsidėti šalmą, pirštines, apsimauti batus. Emocijos liejosi per kraštus, ypač kai visiems sulipus į gaisrinę buvo užvestas variklis ir įjungta sirena. Vaikai padėkojo ugniagesiams už beprotiškai įdomią, neįprastą ir tiek gerų emocijų sukėlusią pamokėlę, už galimybę pabūti naudingiausiame miestelio taške- gaisrinėje ir, žinoma, už saldainius.

 gr1

gr2

gr3

gr4

gr5