Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Gandro diena

Print
PDF

ganMinint gandro dieną, jungtinės grupės vaikai kartu su mokytoja L. Kučinskaite nusprendė apsilankyti bibliotekoje ir daugiau sužinoti apie šį paukštį. Bibliotekininkė Livija Šmatienė papasakojo dar nežinotų faktų apie gandrą. Po išklausytų lietuvių liaudies pasakų vaikai sužinojo, kodėl gandro kojos raudonos, o plunksnos baltos ir juodos. Dar vieną pasaką ,,Gandras ir lapė'' vaikai parsinešė paskaityti prieš miegą. Skambant linksmai dainelei vaikai mėgdžiojo gandro eiseną, linksmai pašoko. Biblioteka pasipuošė vaikų pieštais gandrais. Ačiū bibliotekininkei Livijai už netradicinę pamokėlę.

 gan1

gan2