Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pasaulinė Žemės diena

Print
PDF

zd2022Šiandien dalis pamokų ar pamokos veiklų buvo skirta mūsų ŽEMEI. Pasaulinės Žemės dienos proga 1-3 klasių mokiniai rašė laiškus Žemei, kuriuose dėkojo už šilumą, gėles, orą, paukštelius ir saugumą. 2-4 klasių mokiniai gamino planetą Žemę ir tam paskyrė ne vieną pamoką. Vyresnių klasių mokiniai per biologijos pamoką iškėlė mokyklos teritorijoje inkilus, prieš tai prisiminė kokie jie turi būti, kad paukšteliai mielai juose apsigyventų. Lietuvių kalbos pamokoje mokiniai rašė laišką paukšteliams, kurie apsigyvens mokinių iškeltuose inkiluose.

 z1

z2

z3

z4

z5

z6