Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pasaulinė vandens diena

Print
PDF

world-water-dayKovo 22 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena. Šios dienos tikslas – skatinti sąmoningą požiūrį į vandenį ir jo didžiulę svarbą kiekvienam iš mūsų! Vandens dienai jungtinė ikimokyklinė ir priešmokyklinė ugdymo grupė kartu su mokytoja D. Karosiene žaidė žaidimą "Spalvotos lietaus balutės'' ( su kojytėmis reikėjo "išsemti'' iš balučių mėlynus kamuoliukus- lašelius). STEAM veikla - "Akvariumas žuvytei'' ( vanduo, plastikinis butelis, balionas). Ir svarbiausia, su vaikučiais dar kartą mokytoja kalbėjo apie tai, koks svarbus vanduo gyvybei išsaugoti, kaip jiems pasisekė gyventi turtingoje vandens ištekliais šalyje ir kaip svarbu juos saugoti ir tausoti.

 h1

h2

h3

h4