Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Zipio draugai

Print
PDF

zipiodraugaiTarptautinėje programoje „Zipio draugai" dalyvaujantys priešmokyklinukai, įgauna vis daugiau socialinių bei emocinių sunkumų įveikimo gebėjimų. Kartu su mokytoja L. Kučinskaite šiandien jie aptarė programos ,,Zipio draugai '' trečią dalį- ,,Tarpusavio santykių užmezgimas ir nutraukimas". Čia vaikai daugiau sužinojo apie draugystę – kaip susidraugauti ir išsaugoti draugystę, ką daryti, jei jie jaučiasi vieniši ir atstumti. Jie mokėsi atsiprašyti ir susitaikyti su draugu po ginčo. Vaikai dalinosi mintimis, kaip suprasti, kad tai tikra draugystė. Kartu ,,pražydino'' draugystės gėlę, ant žiedlapių surašę, kaip reikia elgtis draugiškai. Vaikai darė geriausio draugo maketą ir jį pristatė, apibūdino kitiems vaikams, žaidė žaidimus.

 zx1

zx2

zx3