Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

3.14159265359

Print
PDF

piKovo keturioliktoji (3.14) dėl savaime suprantamų priežasčių yra vadinama skaičiaus Pi diena. 5 -8 kl. mokiniai ir mokytojai paminėjo Tarptautinę šio skaičiaus dieną. Mokiniai pasidalino grupėmis. Grupelės turėjo atlikti užduotis trijose stotelėse: piešė Pi miestą, matavo apskritimo ilgį, bandė įsiminti skaičiaus Pi skaitmenis. Žinias įtvirtino Viktorinoje. Pasaulyje gyvuoja tradicija Pi dieną valgyti apvalų pyragą, papuoštą graikiška raide π. „Pi" asocijuojasi su anglų kalbos žodžiu „pie" (pyragas) ir geometrine jo forma. Todėl ir prizai buvo pyragai.

p1

p2

p3

p4