Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Vau, skeletas!

Print
PDF

skeletasJungtinės ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai kartu su mokytoja D. Karosiene eTwinning projekto veiklose toliau tyrinėja žmogaus kūną. Šį kartą - žmogaus kaulai. Per organizuotą STEAM veiklą, naudodami juodą popierių, miltus ir ausų krapštukus, vaikai sudėliojo savo rankos/ plaštakos kaulus. Emocijų jūroje buvo: "Vau, skeletas'', "Jaučiu lyg ir vėjas ranką liečia', "O, snieguota ranka''. Taip pat skaičiavo kaulus plaštakoje bei domėjosi jų ilgiu. Projektas tęsiasi kartu su augančiu susidomėjimu.

as2

as5

as1

as3

as4